O nas

Studio Tańca „ Fuego” zostało założone w 2003 roku przez Monikę Broczek. Prowadzi je do dnia dzisiejszego w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie.

Przez wiele lat zmieniało się wraz z panującymi trendami tanecznymi,  aby dawać dzieciom to, czego pragnęły. Od początku swojego istnienia obok zajęć najważniejsza w studio była i jest przyjazna atmosfera, wzajemny szacunek, pokora i pracowitość.
Obecnie szkoła stawia na różnorodność. Można się u nas nauczyć wielu styli tanecznych, aby w przyszłości być tancerzem wszechstronnym a nie ograniczonym na jedną technikę.
W grafiku znajdziecie takie zajęcia jak: New Age, Modern Jazz, Dancehall/ Ragga, Hip Hop, Kontakt + Improwizacja, Technika Jazz+ Stretching,  Open Minde, Taniec Nowoczesny+ Hip Hop, Taniec Nowoczesny+ Balet.
To od Was zależy jakie zajęcia wybierzecie i ile godzin chcecie poświęcić na taniec.
W Studio działają grupy podstawowe oraz zaawansowane(zespoły) , dzięki którym taniec możecie traktować jako aktywne spędzenie czasu wolnego lub stopień do kariery tanecznej.
Staramy się, aby Naszą Kadrę stanowili ludzie z wiedzą pedagogiczną i pasją do pracy, aby móc nią zarażać swoich podopiecznych.
W czasie roku szkolnego Nasze grupy biorą udział w pokazach tanecznych, koncertach oraz turniejach. Dodatkowo szkolimy się w wakacje, wyjeżdżając na obozy taneczne oraz weekendowo organizując warsztaty ze znanymi tancerzami.

Wszyscy tworzymy jeden Team, do którego i Ty możesz dołączyć ;-)

aktualności I o nas  I grafik  I cennik I  regulamin I  instruktorzy I  zajęcia I  kontakt