Pokazy Tańca

Szukasz profesjonalistów, którzy będą ozdobą ważnego dla Ciebie wydarzenia lub imprezy? 
U nas masz możliwość skorzystania z niebywale szerokiej oferty pokazów tańca.

Nasze Studio Tańca "Fuego" stworzyło grupę, do której należą profesjonalni tancerze i tancerki z dużym doświadczeniem sceniczno - estradowym. Mieliśmy przyjemność przygotowywać pokazy tańca na wiele eventów oraz imprez firmowych. Nad wszystkimi naszymi realizacjami czuwa profesjonalny choreograf, który sprawia, że każdy nasz pokaz tańca jest dopracowany do perfekcji i zapada na długo w pamięci widzów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze Pokazy były niesztampowe i zaskakujące, a tym samym stanowiły integralną część eventu.

Tematykę oraz styl pokazu tańca dopasowujemy do charakteru, myśli przewodniej imprezy oraz potrzeb Klienta. Nasze pokazy tańca są szyte na miarę. Wyróżniamy się tym, że pokazy tańca realizowane przez Studio Tańca Fuego, to nie tylko prezentacja kunsztu tanecznego i tańca samego w sobie, ale przede wszystkim historia opowiedziana językiem tańca, która ma przenieść widza w inny, magiczny świat.

Stroje tancerzy są przemyślane w taki sposób, aby zawsze współgrały z tematem stworzonego show i charakterem eventu.

Proponujemy pokaz jednej pary, grupy par, grupy tancerek lub tancerzy, grupy tanecznej (tancerki i tancerze) w różnych stylach tanecznych: latino, salsa, sexy dance, taniec na krzesłach, burlesque, taniec nowoczesny, breakdance, hip- hop. 


Realizujemy także niekonwencjonalne zamówienia: mieszankę stylów w jednym show, aby otrzymać jeszcze bardziej zaskakujący, zapadający w pamięć efekt.

Zapraszamy do współpracy!


 

   

aktualności I o nas  I grafik  I cennik I  regulamin I  instruktorzy I  zajęcia I  kontakt

© Studio Tańca Fuego 2016 / Projekt: Martin Domonik - martin@newimage.pl